Hutnik Huta Dąbrowa - AGRO CORN LKS Milanów 2:0 (1:0)

• autor: tomi20000, 2011-10-17 19:45

Katastrofa!!!

Bez kontuzjowanego Kamila Romaniuka oraz będącego na uczelni Rafała Uchaniuka wyjechali na mecz z ostatnim zespołem w tabeli zawodnicy LKS-u. Mimo tych ubytków w składzie wydawało się, że przy pełnej mobilizacji i zaangażowaniu zdobędą trzy oczka. Ale po raz kolejny okazało się jak „brutalny” bywa futbol.

Tak zagubionych, miotających się po boisku zawodników z Milanowa dawno nie widziano (nawet ostatnio w Radzyniu Podl.). Nasi piłkarze prezentowali się katastrofalnie, nie stanowiąc drużyny, a zlepek indywidualności. Jedynym graczem, który w tym „pojedynku” zasłużył na wyróżnienie okazał się bramkarz Zbigniew Wiśniewski. Doświadczony golkiper uchronił swoją ekipę od wyższej porażki broniąc w kilku nieprawdopodobnych sytuacjach. Jego koledzy natomiast praktycznie nie stworzyli zagrożenia pod bramką rywali. A indywidualne „popisy” nie mogły przynieść powodzenia… Chyba czas najwyższy zebrać się w sobie i w końcówce rundy dać trochę radości i zadowolenia sympatykom piłki nożnej w Milanowie. A najlepszą okazją do rehabilitacji w oczach kibiców będzie derbowe spotkanie z Dębem Dębowa Kłoda, które odbędzie się w najbliższą niedzielę , 16 października, o godz. 13.00.

Hutnik Huta Dąbrowa - AGRO CORN LKS Milanów 2:0 (1:0)

AGRO CORN LKS Milanów: Wiśniewski – Bobruk, Łotys, A. Sternik, Kucyk – Borowik (60 P. Smoliński), Ponikowski, D. Sternik, Tymosiewicz (77 Czech) – Hawryluk, Ostapiuk.