Powiatowe mistrzostwa LZS

• autor: adams135, 2012-01-28 18:21

Najlepsi w powiecie!!!

W niedzielę 22 stycznia w Parczewie odbyły się mistrzostwa powiatu parczewskiego drużyn LZS w halowej piłce nożnej. Drużyna LKS Milanów zajęła 1 miejsce.

Galeria zdjęć

22-01-2012-powiatowe-mistrzostwa-lzs-2998197.jpg 22-01-2012-powiatowe-mistrzostwa-lzs-2998198.jpg 22-01-2012-powiatowe-mistrzostwa-lzs-2998199.jpg

Już w pierwszym meczu doszło do szlagierowo zapowiadającego się spotkania, nasz LKS spotkał się z Dębem Dębowa Kłoda i po arcy ciekawym spotkaniu zremisował 0:0. Mecz jednak musiał być rozstrzygnięty po to aby wyłonić zwycięzce grupy (gdyż na turniej nie dojechała drużyna z Jabłonia) i po serii rzutów karnych zwyciężył Dąb 2:0 jednocześnie wygrywając grupe. Zajmując drugie miejsce w grupie piłkarze z Milanowa w półfinale spotkali się ze zwycięzcą grupy pierwszej Gromem Sosnowica i po bramkach Patryka Protasia, Daniela Sternika i Kamila Romaniuka zwyciężyli 3:1 pewnie awansując do finału, w którym ponownie spotkali się z drużyną z Dębowej Kłody. Finał to był mecz walki i bardzo mądrej gry w obronie piłkarzy z Milanowa, którzy po dwóch trafieniach Grzegorza Kucyka pokonali Dąb 2:0 wygrywając cały turniej co jednocześnie dało awans do kolejnej fazy rozgrywek o mistrzostwo województwa lubelskiego drużyn LZS.

Wyniki LKS Milanów:
LKS Milanów - Dąb Dębowa Kłoda 0:0 karne 0:2

Półfinały:
LKS Milanów - Grom Sosnowica 3:1
Dąb Dębowa Kłoda - Podedwórze 4:3

Finał:
LKS Milanów - Dąb  Dębowa Kłoda 2:0

Klasyfikacja końcowa:
1. LKS Milanów
2. Dąb Dębowa Kłoda
3. Podedworze
4. Grom Sosnowica
5. Wodnik Siemień

Skład LKS Milanów: Sternik Adam, Kucyk Grzegorz, Czech Łukasz, Romaniuk Kamil,Sternik Daniel, Romaniuk Grzegorz, Ostapiuk Damian, Karpiński Gabriel.