Mistrzostwa BOZPN

• autor: adams135, 2012-02-02 12:31

Milanowscy juniorzy wicemistrzem BOZPN!!!!

W niedzielę 29 stycznia w Komarówce Podlaskiej odbyły się mistrzostwa BOZPN w halowej piłce nożnej w kategorii „Junior młodszy”. W roli gospodarza wystąpili juniorzy LKS Milanów, którzy  po bardzo dobrej grze wywalczył wicemistrzostwo.

Galeria zdjęć

mistrzostwa-bozpn-3010303.jpg mistrzostwa-bozpn-3010304.jpg mistrzostwa-bozpn-3010310.jpg

W pierwszym swoim meczu LKS pokonał Victorię Parczew 1:0 po bramce Macieja Trochunowicza. Kolejny mecz z Orkanem Wojcieszków to popis strzeleckich umiejętności naszych młodych piłkarzy którzy zaaplikowali rywalom 6 bramek nie tracąc żadnej a łupem bramkowym podzielili się: Protaś Patryk, Klimiuk Krzysztof, Romaniuk Grzegorz, Ilczuk Mateusz, Podgajny Mateusz i ponownie Trochunowicz. W trzecim meczu rywalem piłkarzy z Milanowa była drużyna łukowskich Orląt, która również nie znalazła sposobu na milanowską defensywę i po bramce Protsia uległa 1:0. Ostatni grupowy mecz miał rozstrzygnąć o tym kto zostanie zwycięzcą grupy II, naprzeciw siebie stanęły drużyny Top-u 54 Biała Podlaska i LKS-u Milanów. Po bramkach Trochunowicza i Podgajnego lepszy okazał się LKS zwyciężając 2:1. W półfinale zespół z Milanowa spotkał się z rówieśnikami z Kąkolewnicy. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1 ( gol Protasia ) więc o tym kto awansuje do finału decydował konkurs rzutów karnych, których to lepszymi egzekutorami okazali się zawodnicy z Milanowa zwyciężając 5:4. Na uwagę zasługuje też bardzo dobra postawa w bramce golkipera LKS-u Milanów Bartosza Bijaty, który jak się później okazał został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. W finale drużyna Top 54 Biała Podlaska pokonała LKS Milanów 3:0 rewanżując się jednocześnie za wcześniejszą grupową porażkę. W meczu o 3 miejsce Grom Kąkolewnica pokonał GLKS Stanin po serii rzutów karnych 2:0 (w regulaminowym czasie gry był remis 0:0). Turniej zakończył się wręczeniem pamiątkowych pucharów i dyplomów, którego dokonał Wójt Gminy Milanów Paweł Krępski. Oprócz tego pamiątkową tabliczką z podziękowaniem uhonorowany został opiekun drużyny z Milanowa Grzegorz Mickiewicz.

Skład LKS Milanów: Bijata, Podgajny, Protaś, Trochunowicz, Romaniuk G., Klimiuk K., Ilczuk M., Klimiuk P., Czuryło, Mróz, Multan

Wyniki całego turnieju:

Grupa I: