Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Aktualności

Olimpia Okrzeja - LKS Milanów 1:2

• autor: sciubek77, 2013-05-28 23:31

Debiutant w roli głównej

Bardzo źle dla milanowskich graczy rozpoczęło się spotkanie w Okrzei. Już w piątej minucie meczu gospodarze zdobyli gola. Milanowianie zanotowali stratę w środku pola, co skrzętnie wykorzystali miejscowi. Ich napastnik znalazł się sam przed Karolem Parulskim i posyłając futbolówkę nad wychodzącym z bramki golkiperem LKS-u uzyskał prowadzenie dla swojej drużyny.

Goście, mimo tak fatalnego początku, nie załamali się i próbowali jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Jednak ich wysiłki nie przynosiły efektów. Jeszcze w pierwszych 45 minutach dwukrotnie po dośrodkowaniach Tomasza Ściuby groźnie uderzał Patryk Protaś, ale w obu przypadkach minimalnie niecelnie. Natomiast przy strzałach Sebastiana Magiera dobrze spisał się bramkarz Olimpii. Po przerwie najwięcej emocji przyniosło ostatnie 20 minut rywalizacji. Blisko podwyższenia prowadzenia byli gospodarze, ale znakomitą interwencją popisał się Parulski. Za chwilę w doskonałej sytuacji znalazł się rezerwowy gracz milanowian Gabriel Karpiński, ale nie potrafił jej skutecznie wykończyć. Dziesięć minut przed końcem zawodów zespół Olimpii powinien rozstrzygnąć losy spotkania, ale zawodnik okrzejan nie umiał skierować piłki w światło bramki, będąc kilka metrów przed nią. Gdy wydawało się już, że gospodarze utrzymają skromne prowadzenie do ostatniego gwizdka arbitra, milanowska drużyna zadała dwa decydujące ciosy, a bohaterem ostatnich minut został Adam Kaczor. W pierwszym przypadku debiutujący w bordowo-granatowych barwach napastnik, który na placu gry pojawił się po godzinie gry, popisał się indywidualną akcją, ograł dwóch rywali i został sfaulowany w polu karnym. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł grający szkoleniowiec milanowian i pewnym uderzeniem doprowadził do wyrównania. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry skuteczny egzekutor jedenastki popisał się świetnym zagraniem do wychodzącego na czystą pozycję Kaczora, a ten sprytnym strzałem obok wybiegającego golkipera Olimpii zapewnił przyjezdnym wygraną i zaliczył wymarzony wręcz debiut w milanowskiej drużynie. A już w najbliższy świąteczny czwartek 30 maja przed podopiecznymi Sebastiana Magiera kolejny pojedynek. Tym razem na własnym boisku gościć będziemy dobrze spisujący się w rundzie wiosennej zespół Tytana Wisznice. Początek meczu o godz. 17.
(arjas)

Olimpia Okrzeja - AGRO CORN LKS Milanów 1:2 (1:0). Bramki: 1:0 (5'), 1:1 Magier (84' - karny), 1:2 Kaczor (88') - asysta Magier.

AGRO CORN LKS Milanów: Parulski - Kucyk, Protaś, Magier, Tymosiewicz -€“ Ściuba (28 Bobruk), A. Sternik, Trochunowicz (63 Karpiński), Borowik (85 Kwiatek) -€“ Czech (63 Kaczor), Romaniuk.

Ż.k.: Protaś, A. Sternik, Kaczor.