IV Liga

• autor: lksmilanow, 2016-07-28 19:56

Milanów w IV lidze

No i stało się!!! Po raz pierwszy w swej historii klub z Milanowa wystąpi w rozgrywkach IV ligi lubelskiej.

W czerwcu 2015 r. milanowianie pod wodzą Sebastiana Magiera świętowali awans, po blisko dekadzie pobytu w bialskiej Klasie „A”, do klasy okręgowej. Natomiast w maju 2016 r., na cztery kolejki przed końcem sezonu, po kapitalnym meczu w Adamowie, gdzie pokonali miejscowego Sokoła 4:1, zapewnili sobie zwycięstwo w rozgrywkach bialskiej okręgówki, i tym samym możliwość występów w IV lidze. Dzięki prężnej działalności zarządu klubu pod wodzą Prezesa Dariusza Dudzińskiego, udało się zgromadzić odpowiednie środki potrzebne do występów na tym szczeblu rozgrywek. Przy współudziale gminy Milanów oraz nowego sponsora tytularnego firmy AGROTEX z Kostrów zajmującej się sprzedażą ciągników, urządzeń i maszyn rolniczych  milanowski zespół będzie mógł zaprezentować się w najróżniejszych zakątkach Lubelszczyzny, od Piszczaca przez Lublin, Zamość, aż  po Tomaszów Lubelski. W roli gospodarza LKS AGROTEX Milanów będzie występował, ze względu na zbliżającą się przebudowę milanowskiego obiektu, na stadionie MOSiR w Parczewie. A pierwszy występ przed własną publicznością nastąpi w środę 10 sierpnia, o godz. 17 przeciwko zespołowi Łady 1945 Biłgoraj. Natomiast inauguracyjny mecz na poziomie czwartej ligi milanowianie rozegrają trzy dni wcześniej, w niedzielę 7 sierpnia we Włodawie, gdzie o godz. 17 zmierzą się z miejscową Włodawianką. Niezapomnianą przygodę czas zacząć!!!