Granica Terespol - LKS Agrotex Milanów

• autor: lksmilanow, 2018-09-07 08:57

Wynik gorszy niż gra

Całkiem nieźle zaprezentowali się milanowscy piłkarze w wyjazdowym starciu z Granicą Terespol, a szczególnie dobra w ich wykonaniu pierwsza odsłona, zupełnie nie wskazywała na niekorzystny końcowy rezultat.

Milanowianie dobrze weszli w spotkanie, ale już pierwszy stały fragment gry terespolan przyniósł im prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pozostawiony zupełnie bez opieki w polu karnym Piotr Bołtowicz bez problemów pokonał Krystiana Korolczuka. Nie zrażeni takim obrotem sprawy goście w dalszym ciągu starali się prowadzić grę, próbując cały czas udokumentować swoją przewagę. I udało im się to w końcówce pierwszej połowy. Maciej Szypulski „zakręcił” przed polem karnym jednego z rywali, a następnie potężnie uderzył zza szesnastki, a zaskoczony Patryk Tryczyk tylko wzrokiem odprowadził futbolówkę, która z impetem wpadła przy słupku do siatki. Również początek drugich 45 minut należał do przyjezdnych, którzy nie zdołali jednak tego podkreślić zdobyciem kolejnego gola. Natomiast gospodarze, znów po zagraniu z rzutu wolnego, i nieco przypadkowym przecięciu lotu futbolówki przez Łukasza Trochimiuka, uzyskali drugą bramkę. Nie mający nic do stracenia milanowianie zaczęli grać coraz bardziej otwarcie, co skwapliwie wykorzystali zawodnicy Granicy zdobywając jeszcze dwa gole, za sprawą grającego szkoleniowca Pawła Oponowicza, który finalizował kontrataki swojej drużyny. Wynik meczu w Terespolu nie do końca odzwierciedlał przebieg boiskowych wydarzeń, ale „poszedł w świat”, jednak postawa i sposób gry milanowskiej ekipy napawał optymizmem przed starciem z Kujawiakiem Stanin.

Granica Terespol - LKS AGROTEX Milanów 4:1 (1:1). Bramki: 1:0 Bołtowicz (12), 1:1 Szypulski (42), 2:1 Trochimiuk (63), 3:1 Oponowicz (75), 4:1 Oponowicz (78).

Granica: Tryczyk – Sawicki, Trochimiuk, Szymański, Śreniawski, Tymon (46 Roślik), Hołownia (80 Wasiluk), Płandowski (58 Oponowicz), Sawtyruk, Bołtowicz, Pawluczuk.

LKS AGROTEX: Korolczuk – K. Romaniuk, Jaszczuk, Łotys, Szypulski (86 Gidlewski), K. Niewiadomski (85 Szydłowski), Pawlak, Pieńkus (85 Bonik), Magier (89 Maczewski), P. Niewiadomski (65 Podgajny), Pawlina.