Zagrać jak przed tygodniem

• autor: adams135, 2010-10-07 22:41

Przed naszym zespołem kolejne wyjazdowe starcie. W niedzielę o godz. 13 zagramy w Wojcieszkowie, gdzie swe mecze w roli gospodarza rozgrywa ekipa Polesia Serokomla.

Wydaje się, że może to być spotkanie z kategorii tych „za 6 pkt.”, gdyż obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i dzieli je zaledwie różnica jednego oczka (Polesie 9 pkt., LKS 8). Jeśli zagramy  „na 120 procent” jak to określił w pomeczowej wypowiedzi dla prasy trener Daniel Cieśla podsumowując mecz z Niwą, czyli z wolą walki, pełnym  zaangażowaniem i determinacją ze strony wszystkich zawodników, to na pewno nie stoimy na straconej pozycji w starciu ze spadkowiczem z okręgówki, a ewentualna wygrana pozwoliłaby nam nawiązać bezpośredni kontakt z czołówką w tabeli.

A tak na marginesie, swego rodzaju ciekawostkę stanowi fakt, że już po raz trzeci z rzędu, rozjemcą w naszym pojedynku będzie Jarosław Tur. Przypadek czy zrzadzenie losu?!

autor: lukaszekk10 2010-10-08 18:05:09

Profil lukaszekk10 w Futbolowo Myślę że o potyczkę z Serokomlą LKS powinien być spokojny, po powrocie Synka do drużyny środek pomocy będzie opanowany:)

autor: bigfann10 2010-10-09 17:44:50

Profil bigfann10 w Futbolowo środek może i tak (o ile dostanie szanse zagrac) ale znowu bedzie duzy problem z ustawieniem obrony...