Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Znów bez zdobyczy punktowej

• autor: adams135, 2010-10-17 21:00

LKS Milanów – Bizon Jeleniec 1:4 (1:2)

LKS Milanów: Wołowik – Bożym, Chilimoniuk, Uchaniuk, Kucyk – P. Hawryluk (46 W. Smoliński), A. Sternik, Ponikowski, Ściuba – Wawruch (75 P. Smoliński), Ostapiuk.

Niestety, marazm naszej drużyny wciąż trwa. Znów nie udało się zainkasować choćby jednego punktu. Tym razem zbyt trudnym rywalem okazali się gracze Bizona Jeleniec. Początek jednak był udany, bo już w 7 minucie Damian Ostapiuk przechwycił piłkę po błędzie obrońcy i wyszedł sam na sam z bramkarzem gości. Cóż z tego, skoro zachował się w tej sytuacji fatalnie, bo zamiast mijać golkipera to próbował go nieudolnie lobować. Trzy minuty później gospodarze uzyskali prowadzenie. Dobre dośrodkowanie z kornera Tomasza Ściuby, zgranie głową Ostapiuka i Marek Wawruch z pięciu metrów ulokował futbolówkę w siatce rywali. Przyjezdni odpowiedzieli 10 minut później, kiedy to niepewnie interweniował Leszek Chilimoniuk. Po pół godzinie gry było 2:1 dla gości po skutecznie wykonanym rzucie karnym. Druga połowa to próby LKS-u by doprowadzić dom wyrównania. Zabrakło jednak odrobiny szczęścia, bo Radosław Ponikowski dwukrotnie trafił w poprzeczkę bramki Bizona. Rywale za to jeszcze dwa razy potrafili skutecznie wyprowadzić kontry i zasłużenie odnieśli pewne zwycięstwo.