Tur Turze Rogi - LKS Milanów

• autor: adams135, 2010-10-21 21:41

O zachowanie twarzy

Mimo tego, że obecna rundę należy uznać za straconą, to dwa najbliższe spotkania należy potraktować jako pewnego rodzaju formę rehabilitacji za jesienne występy. Przed nami spotkania z tegorocznymi beniaminkami, którzy są rewelacją sezonu. W najbliższą niedzielę o godz. 14 zagramy w Turzych Rogach, z miejscowym Turem, który w dziewięciu rozegranych meczach zanotował sześć wygranych i trzy porażki, i z dorobkiem 18 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Na pewno zapowiada się trudny mecz, bo gra naszej drużyny jest daleka od oczekiwań i możliwości. Ale trzeba walczyć do samego końca, pokazać determinację i wolę walki i  wyjść na boisko z wiarą we  własne możliwości i umiejętności, i zdobycie trzech punktów nie będzie czymś niemożliwym, ale całkiem realnym i osiągalnym.