LKS Milanów - Orzeł Czemierniki

• autor: adams135, 2010-10-29 21:50

Zatrzymać lidera

Przed nami ostatnia ligowa kolejka tej jesieni. W niedzielę o godz. 13 zagramy na własnym boisku z liderem tabeli, rewelacyjnie grającym beniaminkiem, Orłem Czemierniki, którego na początku sezonu, w spotkaniu pucharowym, potrafiliśmy pokonać. Jak bardzo potrzebna byłaby powtórka tego rezultatu, nie muszę nikogo przekonywać. Zdobycie trzech punktów pozwoliłoby nieco zrekompensować nieudaną, niestety, rundę oraz zmniejszyć stratę do najbliższych rywali do dziewięciu oczek. Musimy wyjść na boisko z takim samym nastawieniem jak w meczu z Turem, przekonani o swojej wartości i umiejętnościach, i wygrać wreszcie mecz na własnym terenie, bo jak do tej pory, na własnych śmieciach uciułaliśmy tylko jedno (!) oczko. A to bilans łagodnie mówiąc skromniutki. Nie pozostaje nic innego jak nieco go podreperować. Jestem przekonany, że w ostatnim pojedynku jesieni chłopaki dadzą z siebie wszystko i zostawią na placu gry dużo zdrowia, by choć trochę zamazać złe wrażenie z tegorocznych występów przed własna publicznością.