Turniej Halowy w Staninie

• autor: adams135, 2011-02-16 14:28

LKS najlepszy w Staninie!!!

W niedzielę 13 lutego odbył się halowy  turniej piłki nożnej  w Staninie. Drużyna LKS Milanów zajęła pierwsze miejsce.

W turnieju uczestniczyło osiem drużyn podzielonych na dwie grupy, zwycięzcy grup spotkali się w finale. Nasz LKS trafił do grupy pierwszej wspólnie z Lesowią Trzebieszów, Sokołem Adamów i Turem Turze Rogi natomiast grupę drugą utworzyły: Bizon Jeleniec, GLKS Stanin, Unia Krzywda i Hutnik Huta Dąbrowa.

W pierwszym meczu rywalem naszej drużyny była Lesovia Trzebieszów, która to już po czterech minutach prowadziła 2:0. Słaby początek podziałał mobilizująco na zawodników LKS-u, którzy zaczęli grać bardziej zespołowo co zaowocowało zdobyciem pięciu bramek i wynikiem końcowym 5:2 ma korzyść naszej drużyny. Kolejnym rywalem "bordowo-granatowych" był Sokół Adamów z którym to po dwóch golach  Radosława Ponikowskiego milanowski zespół wygrał 2:0.  Trzecie spotkanie z Turem Turze Rogi to popis strzeleckich umiejętności piłkarzy z Milanowa i łatwe zwycięstwo 7:1.

Po wygraniu grupy pierwszej, finałowym rywalem Milanowa okazał się zwycięzca grupy drugiej Unia Krzywda. Mecz był bardzo zacięty i kiedy wszyscy czekali już na serię rzutów karnych zwycięską bramkę na niespełna 20 sekund przed końcem zdobył Ponikowski, który został również wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny LKS Milanów w całym turnieju. Wyróżniony został również prezes LKS Milanów Aleksander Szczurowski, który otrzymał okolicznościowy puchar.

Wyniki i strzelcy bramek drużyny LKS Milanów: LKS Milanów - Lesovia Trzebieszów 5:2 (Kucyk, Uchaniuk, Jaskulski, Ponikowski 2) LKS Milanów - Sokół Adamów 2:0  ( Ponikowski 2) LKS Milanów - Tur Turze Rogi 7:1     ( Protaś 2, Ponikowski, Kucyk 2, Jaskulski, Tymosiewicz)   Finał:  LKS Milanów - Unia Krzywda 1:0 ( Ponikowski)

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1) LKS Milanów, 2) Unia Krzywda, 3) Lesovia Trzebieszów, 4) GLKS Stanin, 5) Sokół Adamów, 6) Hutnik Huta Dąbrowa, 7) Tur Turze Rogi, 8) Bizon Jeleniec.

Skład LKS Milanów: Parulski Karol, Kamela Jarosław, Protaś Patryk, Uchaniuk Rafał, Sternik Adam, Jaskulski Mateusz, Ponikowski Radosław, Kucyk Grzegorz, Tymosiewicz Cezary

autor: adams135 2011-02-17 10:34:46

Profil adams135 w Futbolowo 27.03.2011 godz.14:00 to oficjalny termin spotkania pucharowego z Unią Krzywda! Pozdrawiam:-)