LKS Agrotex Milanów - Kujawiak Stanin

• autor: lksmilanow, 2018-09-07 09:01

NARESZCIE!!! Zatańczyli Kujawiaka!!!

W niedzielnym starciu z rywalem ze Stanina podopiecznym trenera Cezarego Główki od początku wreszcie sprzyjało szczęście, gdyż w pierwszych minutach spotkania przyjezdni nie wykorzystali dwóch doskonałych okazji na zdobycie gola.

Granica Terespol - LKS Agrotex Milanów

• autor: lksmilanow, 2018-09-07 08:57

Wynik gorszy niż gra

Całkiem nieźle zaprezentowali się milanowscy piłkarze w wyjazdowym starciu z Granicą Terespol, a szczególnie dobra w ich wykonaniu pierwsza odsłona, zupełnie nie wskazywała na niekorzystny końcowy rezultat.

LKS Agrotex Milanów - Unia Żabików

• autor: lksmilanow, 2018-08-22 07:06

Bez punktów z Żabikowem

Bez zdobyczy punktowej zakończyli pojedynek na własnym stadionie z Unią Żabików milanowscy piłkarze. W poczynaniach gospodarzy od pierwszego gwizdka sędziego brakowało agresji, dokładności, koncentracji, a przede wszystkim determinacji, czym charakteryzowała się postawa w tym meczu ekipa gości.

Bad Boys Zastawie - LKS Agrotex Milanów

• autor: lksmilanow, 2018-08-22 07:03

Inauguracja zakończona walkowerem

Początek sezonu, szczególnie na boisku beniaminka, zawsze bywa ciężki. I przekonali się o tym dobitnie milanowscy piłkarze, którzy nie do końca potrafili się odnaleźć na specyficznym placu gry w Zastawiu.

LKS Agrotex Milanów - Grom Kąkolewnica

• autor: lksmilanow, 2018-07-06 12:00

Zakończyli porażką, ale cel osiągnęli dużo wcześniej

Przegraną zakończyli sezon 2017/2018 piłkarze z Milanowa. W pojedynku z Gromem Kąkolewnica znów pojawiły się stare grzechy w defensywie, brakowało przez większość spotkania dokładności w rozegraniu, a co za tym idzie spokoju i opanowania, co skwapliwie wykorzystali rywale, którzy uzyskując trzybramkowe prowadzenie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń.

Kujawiak Stanin - LKS Agrotex Milanów

• autor: lksmilanow, 2018-06-15 17:55

Młodzież zbiera doświadczenie

W przedostatniej serii spotkań milanowski zespół, w bardzo eksperymentalnym składzie, z kilkoma juniorami w składzie, zmierzył się na wyjeździe z wciąż walczącym o zachowanie ligowego bytu Kujawiakiem Stanin.